Vision 2, czyli najlepszy podręcznik do nauki języka angielskiego w szkole ponadpodstawowej!

“Vision 2”, czyli najlepszy podręcznik do nauki języka angielskiego w liceum ogólnokształcącym oraz technikum!

Vision 2 do nauki” to wydany przez wydawnictwo Oxford University Press podręcznik do nauki języka angielskiego, z którego mogą korzystać uczniowie szkół ponadpodstawowych. Autorami tej publikacji są Elizabeth Sharman oraz Michael Duckworth. Publikacja ta, która wydana została w 2019 roku, wchodzi w skład cyklu “Vision”. Najważniejszymi cechami tego podręcznika, które wyróżniają go na tle innych publikacji tego typu dostępnych na rynku są:

– innowacyjne metody nauczania, które bazują na najnowszych badaniach, dzięki czemu pomogą one każdemu uczniowi w nauce słownictwa,

– obszerne omówienia zagadnień gramatycznych zarówno w języku polskim, jak i angielski,

– oprogramowaniem do interaktywnych tablic, które działa zarówno online, jak i offline,

– oraz strategie egzaminacyjne, które pomogą uczniom w zdaniu egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Jeśli poszukujesz podręcznika, który pomoże Ci w przygotowaniach do egzaminu maturalnego z języka angielskiego, to nie czekaj i sięgnij już teraz po tę publikację!

Wydawnictwo Oxford University Press, czyli największe i najbardziej renomowane wydawnictwo uniwersyteckie na świecie!

Wydawnictwo Oxford University Press to wydawnictwo, które ma ponad 400 lat doświadczenia w tworzeniu podręczników do nauki języka angielskiego oraz słowników językowych. Z racji tego, że publikacje tego wydawnictwa cechują się innowacyjnymi metodami nauki języka angielskiego, to są one cenione zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli. Spośród wszystkich publikacji Oxford University Press, które są uwielbiane przez wszystkie osoby korzystające z książek tego wydawnictwa, należy wyróżnić takie pozycje jak:

– “Oxford Discover 3. Writing & Spelling Book”,

– “Practical English Usage New 4ed PB with Online”,

– “Metro 3. Student Book and Workbook Pack”,

– “Business Result. 2nd edition. Starter.”,

– “Business Result 2E Elementary SB + online”

– oraz “Cambridge English First Masterclass SB”.