Vision 2, czyli jeden z najlepszych podręczników do nauki języka angielskiego w szkole ponadpodstawowej!

“Vision 2”, czyli wyjątkowa publikacja, dzięki której zarówno nauczysz się języka angielskiego, jak i przygotujesz się do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu!

Vision 2” to wydany w 2019 roku przez cenione zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli Wydawnictwo Oxford University Press podręcznik, który przeznaczony jest do nauki języka angielskiego w szkole ponadpodstawowej. Autorami tej publikacji, dzięki której zarówno nauczysz się języka angielskiego, jak i przygotujesz się do egzaminu maturalnego z tego przedmiotu na poziomie podstawowym i rozszerzonym są Elizabeth Sharman i Michael Duckworth. Książka ta należy do pięcioczęściowego kursu.

Zaletami tego podręcznika są między innymi:

– napisana prostym językiem treść, która ułatwi każdemu uczniowi przyswajanie i utrwalanie wiedzy z języka angielskiego,

– nowoczesny zestaw komponentów, dzięki czemu uczniowie będę mogli idealnie połączyć naukę przedmiotu, która odbywa się w szkole z nauką języka angielskiego poza nią,

– opracowane przez autorów zadania Mediation, które nauczą uczniów, jak należy przetwarzać wypowiedzi,

– oraz nowoczesne metody nauczania słownictwa, które oparte są na najnowszych badaniach.

Wydawnictwo Oxford University Press, czyli jedno z najstarszych wydawnictw uniwersyteckich na świecie!

Wydawnictwo Oxford University Press ma ponad 400 lat doświadczenia w tworzeniu podręczników przeznaczonych do nauki języka angielskiego oraz słowników językowych. Jednymi z najlepszych publikacji, które wydane zostały przez Oxford University Press, są między innymi:

– “Practical English Usage New 4ed PB with Online”,

– “Oxford Discover 3. Writing & Spelling Book”,

– “Metro 3. Student Book and Workbook Pack”,

– “Business Result 2E Elementary SB + online”

– “Cambridge English First Masterclass SB”,

–  oraz “Business Result. 2nd edition. Starter.”.

Książki te z racji tego, że cechują się nowoczesnymi metodami nauki języka angielskiego, są cenione zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.