Tak powinien wyglądać podręcznik do angielskiego!

Jaki podręcznik do języka angielskiego najlepiej przygotuje uczniów do matury? Na pewno jednym z najlepszych wyborów jest vision 2, jeden z najnowocześniejszych i najciekawszych podręczników dostępnych na rynku. Czym właściwie wyróżnia się to wydanie na tle innych? 

Podział na pięć części

Vision 2 (podręczniki dla technikum) składa się z pięciu obszernych części. Każda z nich skupia się na innym temacie oraz zagadnieniu, dzięki czemu uczeń nie znudzi się powtarzalną formą. W podręczniku znajdziemy standardowe czytanki, które jednak możemy odtworzyć w wersji z lektorem na naszych smartfonach czy komputerach. A jest to możliwe dzięki specjalnym kodom, których zeskanowanie umożliwi nam odtworzenie wybranych plików praktycznie w każdej chwili. Warto regularnie słuchać plików dźwiękowych, gdyż jest to jedna z najlepszych dróg do rozwinięcia umiejętności słuchania ze zrozumieniem. Jeśli zaś chcemy poprawić nasz angielski akcent, wystarczy, że będziemy mówić na głos w tym języku. W poprawie wymowy pomoże nagrywanie siebie, a następnie odtwarzanie nagrania i wyłapywanie błędów.

Wiele strategii nauczania

Vision 2 oferuje wiele strategii nauczania. Dzięki temu każdy z uczniów wybierze najlepszą i najbardziej efektywną drogę poznawania języka angielskiego. Jaki poziom prezentuje ten podręcznik? Po przepracowaniu zawartych w nich zagadnień będziemy posługiwać się angielskim na poziomie średniozaawansowanym. Należy dodać, że zawarta w podręczniku wiedza umożliwi nam dobre przygotowanie do matury.

Jakimi cechami wyróżnia się Vision 2 na tle innych podręczników do języka angielskiego:

– nowoczesny podręcznik do nauki angielskiego,

– dostosowany do potrzeb uczniów o różnym poziomie umiejętności,

– poprawia umiejętność płynnego mówienia oraz pisania,

– zawiera zróżnicowane zadania i ćwiczenia,

– tematy przedstawiają ważne dla młodzieży zagadnienia,

– świetnie przygotuje do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym.